Paraugi un Cenas

Izstrādājumu cenas

Lai iegūtu precīzu cenu lūdzu sniegt informāciju par vajadzīgo izstrādājumu un tiks piedāvāta cena tieši Jūsu pasūtījumam. Katrs darbs ir individuāls un situācijas ir atšķirīgas, tādēļ par cenu var vienoties pēc pasūtījuma izvērtēšanas. Telefona nr. (+371) 29650494 vai saziņai ar e-pastu uldiskleins@inbox.lv

Aptuvenās cenas.

  • Granīta apmalītes no 100 eiro
  • Granīta pieminekļi no 140 eiro (500x500)
  • Granīta pieminekļi slīpēti no visām pusēm no 400 eiro
  • Gravējums piemineklī no 40 eiro
  • Granīta apmales pa perimetru 40 eiro 1m

Uzstādīsanas cena tiek aprēķināta atsevišķi izvērtējot pieminekļa izmērus, veicamo darbu apjomu u.t.t.

Kapu pieminekļu izgatavošana

Kapu pieminekļu izgatavošana ir individuāls roku darbs. Iespējams izgatavot:

  1. Brīvas formas pieminekļus (nošķeltām, kaltām, neregulārām malām),
  2. Pieminekļus slīpētām, pulētām, gludām malām un aizmuguri,
  3. Noteiktas, konkrētas, regulāras formas pieminekļus (daudz dažādu variantu) (piem., kapu piemineklis grāmatas formā, sirds formā u.c.),
  4. Kapu pieminekļus, kas sastāv no divām vai vairāk daļām.

Kapu pieminekļu uzstādīšana

Kapu pieminekļu uzstādīšanā, lai garantētu pieminekļa stabilitāti ilgstoši, ir būtiski akurāti veikt nepieciešamās darbības. Bieži situācijas kapos ir atšķirīgas, kas paredz individuālu pieeju darbam. Kapu pieminekļi tiek uzstādīti uz slīpētas granīta pamatnes, kura tiek nolīmeņota un iebetonēta.

Kapu pieminekļu gravēšana

Katram piemineklim tiek izgatavots uzraksta makets. Ir pieejami dažādi burtu šrifti - gan kaligrāfiski, gan drukāti. Gravēšanu viecam ar kalšanas metodi, kā rezultātā ir dziļš gravējums un skaidri salasāmi burti - gan sausos, gan mitros laika apstākļos. Pēc klienta vēlmes var izmantot arī smilšu strūklu u. c. tehnikas.

Mākslinieka radīti zīmējumi - portreti, ainavas, ziedi u. c. motīvi - ir reālistiski, individuāli un smalki izstrādāti.

Apmales kapu kopiņai

Kapu apmalītes tiek izgatavotas no granīta dažādās krāsās, pieskaņojot izvēlētajam piemineklim. Tiek izgatavotas arī nestandarta formas apmalītes - slēgtas, daļēji slēgtas, kā arī tieši pēc pasūtītāja skices/idejas.

Apmales pa perimetru

Apmales pa perimetru tiek izgatavotas no dažādiem granītiem (melns, brūns, sarkans, pelēks). Apmalīšu uzstādīšanu meistars veic uz monolīta, armēta betona pamatnes, ko vispirms iebetonē pa perimetru pēc noteiktiem izmēriem. Vienkāršāki uzstādīšanas veidi neiztur slodzi (plaisā, nosēžas, sašķiebjas utt.). Izgatavojam arī metāla sētiņas kapiem, kuras var stiprināt uzreiz zemē vai virs granīta apmalītēm.

Granīta šķembu ieklāšana

Pēc apmalīšu pa perimetru uzstādīšanas kapa vieta tiek aizpildīta ar pasūtītāja izvēlētu materiālu - oļiem, granīta šķembām, marmora šķembām, granti vai smilti. Zem šiem segumiem nepieciešams ieklāt smalku sietu vai speciālu agroplēvi.

Granīta krusti, soliņi un vāzes

Izgatavojam dažāda veida granīta krustus. Tiek izgatavoti arī dažāda dizaina, krāsu, izmēru soliņi - granīta kapu soliņi vai metāla metāla/koka kapu soliņi.